Ansatte og tillitsvalgte

Sekretariat

Inge Alexander Gjestvang

Leder i FRI
Epost: inge@foreningenfri.no

Oda Rygh

Kommunikasjonsansvarlig i FRI
Epost: oda@foreningenfri.no

Lin Hauglund

Sekretariatsleder
Epost: lin@foreningenfri.no
Mob: 959 78 497

Luca Epseth

Organisasjonssekretær i FRI
Epost: luca@foreningenfri.no

Rosa kompetanse

Synne Hall Arnøy (i permisjon)

Avdelingsleder Rosa kompetanse,
Epost: synne@foreningenfri.no

Hilde Enger Arntsen

Avdelingsleder Rosa Kompetanse
Epost: hilde@foreningenfri.no

Eivind Bjørkgård

Rådgiver Rosa kompetanse skole
Epost: eivind@foreningenfri.no

Mathias Holst

Leder Rosa kompetanse arbeidsliv,
Rådgiver Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: mathias@foreningenfri.no

Elsa Skjong

Leder Rosa kompetanse justis
Epost: elsa@foreningenfri.no

Heidi Leona Norum (i permisjon)

Leder Rosa kompetanse barnevern
Epost: heidi.leona@foreningenfri.no

Nanna Klingenberg

Leder Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: nanna@foreningenfri.no

Audrey Charlotte Chisholm Høibråten

Rådgiver Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: charlotte@foreningenfri.no

Sunniva Jarmann

Leder Rosa kompetanse barnehage
Epost: sunniva@foreningenfri.no

Marthe Øvrum

Vikariende leder Rosa kompetanse barnevern
Epost: marthe@foreningenfri.no

Internasjonal avdeling

Marna Eide

Leder Internasjonal avdeling
Epost: marna@foreningenfri.no

Jan Bjarne Sødal

Internasjonal rådgiver – trosbaserte organisasjoner
Epost: jbs@foreningenfri.no

Tor Kjetil Edland

Internasjonal rådgiver – Øst-Afrika
Epost: torkjetil@foreningenfri.no

Monica Bothner

Internasjonal rådgiver
Epost: monica@foreningenfri.no

Elise Ramoutolai Christensen

Internasjonal rådgiver
Epost: elise@foreningenfri.no

Kjønnsmangfold

Luca Dalen Espseth

Rådgiver i kjønnsmangfold
Epost: luca@foreningenfri.no