Ansatte og tillitsvalgte

Sekretariat

Ingvild Endestad

Leder i FRI
Epost: ingvild@foreningenfri.no

Krister Jung

Kommunikasjonsrådgiver
Epost: krister@foreningenfri.no
Mobil: 41 65 77 59

Lin Hauglund

Sekretariatsleder
Epost: lin@foreningenfri.no
Mob: 959 78 497

Cathrine Schøne

Medlemssekretær
Epost: cathrine@foreningenfri.no

Rosa kompetanse

Synne Hall Arnøy

Avdelingsleder Rosa kompetanse,
Leder Rosa kompetanse barnehage
Epost: synne@foreningenfri.no

Hilde Enger Arntsen (i permisjon)

Leder Rosa kompetanse skole
Epost: hilde@foreningenfri.no

Eivind Bjørkgård

Fungerende leder Rosa kompetanse skole
Epost: eivind@foreningenfri.no

Mathias Holst

Leder Rosa kompetanse arbeidsliv,
Rådgiver Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: mathias@foreningenfri.no

Heidi Leona Norum

Leder Rosa kompetanse barnevern
Epost: heidi.leona@foreningenfri.no

Nanna Klingenberg

Leder Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: nanna@foreningenfri.no

Audrey Charlotte Chisholm Høibråten

Rådgiver Rosa kompetanse skole, Rådgiver Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: charlotte@foreningenfri.no

Inge Alexander Gjestvang

Rådgiver Rosa kompetanse skole
Epost: inge@foreningenfri.no

Sunniva Jarmann

Vikariende leder Rosa kompetanse barnehage
Epost: sunniva@foreningenfri.no

Internasjonal avdeling

Marna Eide

Leder Internasjonal avdeling
Epost: marna@foreningenfri.no

Jan Bjarne Sødal

Internasjonal rådgiver – trosbaserte organisasjoner
Epost: jbs@foreningenfri.no

Tor Kjetil Edland

Internasjonal rådgiver – Øst-Afrika
Epost: torkjetil@foreningenfri.no

Lina Tordsson

Internasjonal rådgiver – Sør-Asia
Epost: lina@foreningenfri.no

Kjønnsmangfold

Luca Dalen Espseth

Rådgiver i kjønnsmangfold
Epost: luca@foreningenfri.no